Susurluk Hurdacı - Tel: 0 (546) 254 64 84 - Hemen Ara

İçeriğe git

Ana menü:

Balıkesir Hurdacı
BALIKESİR Hurdacı - Geri Dönüşüm Hizmetleri
Hemen Arayın - Tel: 0546 254 64 84


BALIKESİR Hurdacı - Geri Dönüşüm Hizmetleri
WHATSAPP Mesaj Hattımız - 0546 254 65 84


BALIKESİR'de Hurda Alım Satım Ve Geri Dönüşüm Hizmetlerinde LİDER Firma - WEB Sitemisi Ziyaret Edin Lütfen


Usluoğulları Hurdacılık Hurda Alım Satım Merkezi

Alüminyum Hurdası Alımı

Usluoğulları Hurdacılık Hurda Alım Satım Merkezi olarak alüminyum hurdası alım satım ve geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Alüminyum hurda fiyatlarımız, hurda piyasası içerisinde alüminyum hurdasının kilo fiyatına bakılarak verilmektedir. Dolayısıyla alüminyum külçe fiyatlarımız ve hurda alüminyum kutu fiyatlarımız gibi alüminyum hurda çeşitlerimizin hepsi bu doğrultuda günlük olarak değişmekle birlikte herhangi bir problem yaşanmaması için hurda piyasasının verdiği fiyatlar baz alınmaktadır. Metal hurda fiyatlarımızın hepsini yine hurda piyasasının fiyatları doğrultusunda vermekteyiz.
Balıkesir'de alüminyum hurdacıları içerisinde lider konumda olan firmamız alüminyum hurdası alan fabrikalarla işbirliği içerisinde çalışarak geri dönüşüm hizmeti vermektedir. Gerek firmalardan gerekse de eskici diye tabir edilen hurda toplayıcı arkadaşlarımızdan gelen hurdaları değerinde alıp satarak sektörümüzdeki en büyük firma olmayı başardık.

Araba Motoru Hurdası Alımı
Usluoğulları Hurda Alım Satım ve Geri Dönüşüm Merkezi olarak hurda araba motorlarınızı en iyi fiyatlarla alıp satmaktayız. Gerek çıkma araba motoru gerek hurda belgeli araba motoru alım satım ve geri dönüşüm hizmeti veren firmamız çıkma araba motoru ve parçalrını ihtiyacı olan tüm müşterilerimize en uygun fiyatlarla satmaktayız. Başta Balıkesir olmak üzere tüm Türkiye'ye hizmet vermekle birlikte hurda araç parçalarını en iyi fiyatlarla almakta ve kullanılabilir tüm parçaları çıkma parça olarak sizlere sunmaktayız.
Bir çok aracın atıl vaziyette çürümeye yüz tuttuğu ülkemizde milli serveti yine milletin kendisine kazandırmayı amaç edinmiş firmamız başta oto tamircileri olmak üzere bir çok araç parçalarını ve hurda araba motorlarını kullanılabilir vaziyete geçirerek milli sermayenin yine ülkemiz içerisinde kalmasını sağlamaktayız
Bakır Hurdası Alımı

Bir çok sektörde kullanılan bakır, değerli madenler içerisinde yer alır. Alt yapı, üst yapı, sanayi ve üretim alanlarında oldukça fazla kullanılan bakır ülkemizin ihtiyaçlarına yetmediğinden dolayı zaman zaman bakır ithalatı yapılmaktadır. Bizler hurda bakır alım ve satım hizmetlerimizde bakır piyasasının günlük bakır fiyatlarına göre işlem yapmaktayız.
Hurda bakırın ton fiyatları da aynı şekilde bakır piyasasının verdiği fiyatlara göre alınıp satılmaktadır. Bundan dolayı hurda bakır satacak kişilerin bakırın kilosu ne kadar diye sormadan önce bakır piyasasının fiyatlarına bakmalıdırlar. Balıkesir'de hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetleri veren firmamız her daim en fiyatlarla hurda alım satım hizmeti vermektedir.
Çinko Hurda Alımı


Usluoğulları Hurdacılık Hurda Alım Satım Merkezi olarak bizler tüm çinko hurda çeşitlerini değerinde fiyatlarla sizlerden almakta ve geri dönüşüm işlemini yaptktan sonra yine değerinde fiyatlarla satmaktayız. Gerek külçe çinko, çatı çinko, oluklu çinko hurdaları gerek boyalı çinko ve saf çinko hurdaları alıp satmaktayız. Biçerler Hurdacılık olarak rakiplerimizden farkımız onlarca yıllık tecrübemiz ve dürüst ticaret ilkelerimizdir.
Tüm çinko hurda çeşitlerinin alım satımını ve geri dönüşümünü gerçekleştirmekteyiz. Hizmet verdiğimiz hurdacılık sektöründe başta Balıkesir olmak üzere tüm Türkiye'den hurda almakta ve yine aynı şekilde ülkemizin her yerine satmaktayız.
Demir Hurdası Alımı

İnşaat ve sanayi sektörlerinin bel kemiği olan demir madeni, tüm metal türlerinin içerisinde en çok kullanılan sert ve sağlam bir metaldir. Bu yapısı nedeniyle tercih edilen demir hemen hemen tüm sektörlerin vazgeçilmezidir. Hal böyle iken demir hurdası da oldukça fazla miktarda çıkmakta ve kullanılmaktadır. Fiyatı itibari ile bakır ve alüminyuma göre oldukça ekonomik olan demir bizim gibi hurda sektöründeki firmaların da en çok alım satım ve geri dönüşüm yaptığı metaldir.
Balıkesir'de hizmet veren firmamız hurda demir fiyatlarını demir piyasasının güncel olarak duyurduğu fiyatlara göre ayarlamaktadır. Dolayısıyla en yeni hurda demir fiyatlarını bilmekte ve alım satım işlemlerimizi bu doğrultuda gerekleştirmekteyiz. Hurda demir en çok demir boru hurdası olarak olarak elimize geçse de bir çok çeşitte demir hurdasının alım satım hizmetlerini vermekteyiz. Hurda demir almak ya da satmak isteyen kişilerin ellerindeki hurda demiri değerinde satmak ve zarar etmemek için güncel hurda demir fiyatlarını kontrol etmelerini özellikle öneriyoruz

Elektrik Kablo Hurdası Alımı


Hurda sektörünün öncülerinden olan firmamız özellikle Balıkesir'de hurda ile alakalı tek ve en doğru adresiniz olmuştur. Biçerler Hurdacılık Hurda Alım Satım Merkezimiz her daim sizlere en iyi fiyatları verecektir. Bizler işimizi dürüst ticaret ilkeleri ile kurmuş ve bu doğrultuda iş yapan bir firma olarak yıllardır bu sektörde öncü olmayı başardık. Sizler de tüm hurdalarınızı firmamıza getirerek kazançlı çıkın. Tüm elektrik kablo hurdaların alım satım ve geri dönüşümünü gerçekleştiren firmamız tüm elektrik kablosu hurda çeşitlerini değerinde alıp satarak tüm Türkiye'ye hizmet vermektedir.
Gerek fare yemez kablo hurdası çeşitlerinin gerek diğer elektrik kablosu hurdaları ile ülkesine katkı sağlamayı ve milli serveti geri kazandırmayı kendisine hedef olarak koymuş firmamız bu amaç doğrultusunda çalışan ve hurda satışı yapan dostlarımızın da kazanmaları için en iyi fiyatları vermektedir. Zira bizler biliyoruzki kazanan bir hurda toplayıcısı daha çok çalışır ve daha çok ülkesine hizmet eder. İşte bu bilinçle tüm elektrik kablo hurdası fiyatlarımızı herkesin kazandığı bir düzeyde tutarak topyekün kalkınmayı mümkün kılmaktayız.
 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön