Yenibosna : 0535 219 44 06 - Yunus Büyükgöz - Hemen Ara

İçeriğe git

Ana menü:

Gözde Elektirikçi
Yenibosna Elektirikçi İçin Bizleri Arayınız.

Yenibosna Elektirik İçin Bizlere WHATSAPP Üzerinden Yazabilirsiniz.

Yenibosna Elektirik Servisi  Bakım Tamir Aynı Gün Servis Hizmeti.

Yenibosna Elektirik Tamir Ve Aynı Gün Servis Hizmeti.

Fabrika
Gözde Eletktrik olarak tüm inşaat’ın elektrik planını ve döşemesini sonsuz ve en kısa şekilde düzenleyim apartmanınızı aydınlatıyoruz. Bu konuda birçok inşaat firması bizi seçti ve seçtikleri için hiç pişman olmadılar. Ekonomik fiyatlarımız ve tecrübeli elemanlarımız ile İnşaat elektrik tesisatınızı biz döşeyelim…

KAMERA
Bina ve işyerlerinde özellikle tercih edilen kameralar internetin olduğu her yerde artık kameralar ile izleyebilirsiniz. Kamera kurulumu sizin istediğiniz yerlere ve istediğiniz çözünürlükte ve ekonomik fiyat ve işçilik ile bütün kurulumu gözde elektrik olarak bize aittir.
Apartmanınız giriş katına takılan tek bir kamera ile bütün dairelerin kamera ile izleme yapması da artık mümkün. Yaşam güvenliğiniz için gerekli olan bu kameraları ekonomik ve profesyonel ellerden hizmet almak için lütfen daha detaylı bilgi alınız.

Kumanda, Kompanze, Yıldız Üçgen
Teknik olarak, Voltaj ile akım arasında, idealde faz farkı olmaz. İndüktif ya da kapasitif yüklerin oluşturduğu etki neticesinde, akım sinyalinin, voltaj sinyaline göre maximum ±90 derecelik fazı kayar. İndüktif ve kapasitif etki neticesinde oluşan voltaj ve akım sinyali arasındaki faz kaymasını düzelterek, ideale yakın (0 derecede) sabit tutmaya yarayan işleme KOMPANZASYON denir.
Elektrik sisteminde, elektrik motoru, bobin vb, mıknatıslanma etkisi ile elektrik enerjisini yine elektrik enerjisine ya da farklı bir enerjiye çeviren cihazların, bu mıknatıslanma etkisi ile faz akımını geri kaydırmasından (indüktif güç oluşturmasından) dolayı, şebeke üzerinde yaratmış oldukları indüktif reaktif gücü dengeleme ve fazın akımını olması gereken konuma geri çekme işlemine KOMPANZASYON denir. Kompanzasyonu sağlanmış olan bir sistemin akım gerilim grafiği de resimdeki ‘deki gibidir.

Yangın İhbar Cihazları
Yangın ihbar cihazları ile artık kendini, iş yerinizi veya evinizi daha güvende hissedeceksiniz. Dumana karşı duyarlı olan bu cihazlar ile küçük ateşlerde bile hemen kendisini gösterecek belki de bir faciadan dönmüş olacaksınız.

Alarımlar
Gözde Elektrik olarak evinizin veya iş yerinizin güvenliğini etkili alarm sistemleri ile 7 gün 24 saat güvenli olmasını sağlıyoruz. Sistemlerimizin kurulumu basit ve kullanımı çok kolaydır. Artık siz de geceleri rahat rahat uyuyabilirsiniz, kaliteli alarm sistemleri ile güvenliğinizi sağlıyoruz. Alarm sistemlerini hırsızlara karşı etkili bir silah gibi kullanıyoruz.

Aydınlatmalar
Gözde elektrik birbirinden güzel ışıklandırma tekniği ile evinizi, işyerinizi, ofisinizi, bahçenizi vb. her yeri profesyonel bir şekilde mimari yapıya uygun olarak aydınlatmaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile yüzde yüz memmuniyet.

 
Copyright 2015. All rights reserved.
İçeriğe dön | Ana menüye dön